IMIENINY

IMIENINY KS. BARTŁOMIEJA

/ kliknij obrazek /

Wielebny Księże Bartłomieju
z okazji imienin pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, obfitych Bożych łask oraz samych radosnych chwil!
Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi.
Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem.
życzy służba liturgiczna

Drogi Solenizancie Księże Bartłomieju
Z wielką radością pragniemy my parafianie ze Swoszowic złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia imieninowe - byś trwał w dobrym zdrowiu, otoczony dobrymi ludźmi, by Twoja posługa Duszpasterska dawała Ci satysfakcję i byś z niej czerpał radość oraz spełnienie Swojego kapłaństwa.
Niech Matka Boża Ci błogosławi na każdy dzień, a dobry Bóg nich czuwa nad Tobą i chroni Cię przed złem. Bądź z nami jak najdłużej.
Szczęść Boże Księże Bartłomieju

Księże Bartłomieju
Od 2000 roku, chór Millennium śpiewał na wszystkich ważnych wydarzeniach swoszowickiej parafii. Jedynym – chyba – wyjątkiem, było lato poprzedniego roku, kiedy to chór nie śpiewał podczas uroczystości Twojego przywitania w naszej parafii jako nowego wikariusza.
Dziś mamy tę przyjemność śpiewać specjalnie dla Ciebie, księże Bartłomieju, z okazji Twoich imienin. Radość tym większa, że pozytywnie odpowiedziałeś na zaproszenie i już za kilka dni wyruszysz m.in. z żeglarską częścią chóru Millennium zdobywać nowe umiejętności.
Jeden z Twoich poprzedników, ks. Sebastian Nowicki, stworzył kilka dzieł w naszej parafii, które kontynuują swoją działalność po dziś dzień. Można by rzec, że to za jego sprawą chór Millennium wówczas nie śpiewał. Ale tak jak on, Ty również dbasz o rozwój najmłodszej grupy parafialnej – ministrantów – ku radości wszystkich parafian. Tak jak ks. Sebastian, będziesz opiekunem duchowym swoszowickich żeglarzy.
Księże Bartłomieju
Życzymy Ci pogody ducha i uśmiechu każdego dnia. Mądrości i otwartości dla dalszego rozwoju powierzonych Ci dzieł ludzkich i duchowych w naszej swoszowickiej parafii. Jako chórzyści życzymy dobrego głosu, aby Twój śpiew mszalny brzmiał dźwięcznie i donośnie.
A część żeglarska chóru życzy – stopy wody pod kilem.
Wszystkiego dobrego.
Szczęść Boże.