IMIENINY

PROBOSZCZA

/ kliknij obrazek /

Wielebny Księże Proboszczu.

Z okazji imienin pragniemy złożyć serdeczne życzenia obfitych Bożych łask oraz samych radosnych chwil.
Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi. Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca.
Życzy służba liturgiczna

Czcigodny Księże Proboszczu, Solenizancie.

To wielkie szczęście obchodzić swoje imieniny w przededniu uroczystości św. Józefa, w blasku świętości patrona.
Pragniemy czcigodnemu Księdzu Proboszczowi w imieniu Rady Parafialnej, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Rycerzy Kolumba oraz wszystkich Parafian złożyć proste, ale sercem podyktowane życzenia.
Na początku zdrowia. Ono niesie pogodę, moc, uśmiech. Pozwala służyć długo i dobrze Temu, który dał nam życie i który nas potrzebuje.
Życzymy błogosławieństwa Chrystusowego, które daje moc. Niech ono przenika serce, otacza dobrem, miłością i ciepłem serc tych z którymi się spotkasz. Naszych życzeń niech Pan wysłucha i nada im mocy. Za każde dobro, za każdy uśmiech, życzliwość, za każdy gest dobrego kochającego serca dziękujemy. W skromnym darze ofiarujemy nasze modlitwy. Niech one spłacą dług wdzięczności. Niech spełnią to, co się nie zawsze da wyrazić słowami. Na każdą chwilę, życzymy wspólnie wielkiej radości i spokoju.
Szczęść Boże księże Proboszczu.

Księże Proboszczu.

Przyjmij od chóru męskiego Millennium życzenia zdrowia i opieki Opatrzności Bożej.
Aby w każdej chwili Duch Święty był przy Tobie, tak jak święty Józef stał każdego dnia przy Chrystusie.
Życzymy, aby spełnił się właśnie w tym roku cel długo wyczekiwany przez Ciebie Księże Proboszczu oraz każdego z nas, jakim jest uroczyste wejście już na stałe do nowego kościoła.
Szczęść Boże.