IMIENINY

IMIENINY KS. JÓZEFA PALENICY
PROBOSZCZA

/ kliknij obrazek /

Czcigodny Księże Józefie Proboszczu naszej Parafii.

W dniu Twojego Święta , wszyscy tu zgromadzeni w tym nowym kościele parafianie pragniemy złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia imieninowe, byś miał siłę prowadzić naszą parafię, zdrowia, radości ze spotkania z ludźmi Tobie przychylnymi, obfitości Łask Bożych, opieki nad tobą i Twoim kapłaństwem Matki Bożej oraz żeby Duch Święty strzegł Cię przed niebezpieczeństwami tego świata.
Pragniemy czcigodnemu Księdzu Proboszczowi w imieniu Rady Parafialnej, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Rycerzy Kolumba oraz wszystkich Parafian złożyć proste, ale sercem podyktowane życzenia.
Do życzeń dołączają się również dzieci i młodzież naszej parafii, którymi tak pięknie i odpowiedzialnie zajmujesz się podczas ferii zimowych, jak i w dniach powszednich. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.
Szczęść Boże księże Proboszczu.

Drogi Jubilacie

W tym roku mija 10 lat od momentu, w którym objąłeś, księże Józefie, funkcję Proboszcza w naszej Swoszowickiej parafii.
10 lat, w których wydarzyło się bardzo wiele.
Wymownym podsumowaniem tej dekady jest możliwość sprawowania liturgii w murach nowego kościoła.
My, chórzyści z chóru Millennium życzymy:
– Plurimos Annos czyli kolejnych – równie owocnych – wielu lat w naszej parafii,
– opieki Opatrzności Bożej,
– radości z codziennej posługi Bogu,
– i satysfakcji z pełnienia odpowiedzialnej funkcji Proboszcza, a także od niedawna Dziekana dekanatu Borek Fałęcki.
Wszystkiego Dobrego.
Szczęść Boże.

Szczęść Bożę Księże Proboszczu.

Z okazji imienin, mamy specjalny prezent, jest to stuła z wizerunkiem św. Józefa, pragniemy aby dzięki tej stule czuł ksiądz obecność swojego patrona i umacniał się w wierze w naszym nowym, pięknym Kościele.
Życzy służba liturgiczna