IMIENINY

IMIENINY KS. KACPRA
I ROZESŁANIE KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH

Poniedziałek 06 stycznia 2014 roku uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli).
Był to także dzień imienin ks. Kacpra – wikariusza i o godz. 12.00 Msza święta w Jego intencji. Składamy mu najserdeczniejsze życzenia zdrowia i błogosławieństwa Opatrzności Bożej w posłudze kapłańskiej w naszej parafii oraz wielu łask w życiu osobistym.
Na tej Mszy świętej również rozesłano kolędników misyjnych. Przygotowane dzieci wraz z p. Agnieszką Sikorą – katechetką, odwiedziły domy w naszej parafii, gdzie kolędowały i zbierały ofiary dla dzieci w krajach misyjnych. Wyrazy podziękowania dla wszystkich, którzy przyjęli kolędników i wsparli to dzieło swoimi ofiarami.
Bóg zapłać.

Zdjęcia: Wojciech M.

Drogi księże Kacprze !
Dzisiaj święto Trzech Króli, w których skład wchodzili: Kacper, Melchior i Baltazar. To także dzień twoich imienin; mędrcy ze wschodu przynieśli dzieciątku Jezus dary – złoto, mirrę i kadzidło.
Ty jako nowy wikariusz w naszej parafii i nasz nowy opiekun, wniosłeś do nas nową, ciepłą atmosferę, nowe zasady i przede wszystkim uśmiech i chęć dążenia do zrozumienia tajemnic Eucharystii. Jesteśmy Ci za to bardzo wdzięczni i z tej okazji, całe grono ministrantów i lektorów życzy Ci dużo uśmiechu, cierpliwości do nas, a także aby przez twoje całe życie prowadził Cię pan Bóg i żebyś miał siłę i wytrwałość w posłudze kapłańskiej.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego,”
Życzy służba Liturgiczna

Picasa Web Albums
  • Kliknij obrazek