IMIENINY

IMIENINY KS. KACPRA

/ kliknij obrazek /

Drogi, księże Kacprze
Z okazji twoich imienin życzymy Tobie, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatracaj nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy Cię swoim błogosławieństwem.
Życzy służba liturgiczna.

Drogi solenizancie
Księże Kacprze
W dniu Twoich imienin cała parafia pragnie złożyć Ci serdeczne życzenia. Obfitych bożych Łask oraz samych radosnych chwil. Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi. Jezus nich zawsze będzie Twoim przyjacielem, a Maryja przygarnie Cię do serca.
Parafianie