IMIENINY KS. MARCINA

/ kliknij obrazek /

Czcigodny Solenizancie Ks. Marcinie

Po raz pierwszy obchodzisz na nowej parafii Imieniny. Ze względu na pandemię koronawirusa nie możemy ich obchodzić z należytym szacunkiem jaki Ci się Księże należy.
Garstka parafian ze Swoszowic jest obecna, aby złożyć Tobie czcigodny księże Marcinie życzenia. Ale parafianie, którzy zostali w domach przyłączają się z pewnością do życzeń.
Przede wszystkim życzymy Ci zdrowia, jesteś przecież bezpośrednio narażony na tą chorobę.
Niech Matka Boża chroni Cię przed złem tego świata i utwierdza Cię w Twoim kapłaństwie.
Pielęgnuj w sobie takie cechy jak dobroć, wyrozumiałość, radość z życia, życzliwość.
Prosimy Cię jeszcze o jedno abyś się od czasu do czasu uśmiechnął.
Niech dobry Pan Bóg Tobie księże Marcinie błogosławi i stawia na Twojej kapłańskiej służbie ludzi życzliwych.
Z mojej strony otaczam Cię codzienną modlitwą różańcową.
Szczęść Boże Ks. Marcinie

Kraków–Swoszowice 11.11.2020 r.