KOLĘDA MISYJNA 2013

„Niech trud kolędowania podjęty przez małych misjonarzy obudzi w naszych sercach zapał misyjny i uzdolni nas do niesienia pomocy materialnej dzieciom całego świata, którym pomagają tegoroczni kolędnicy. ”

06 stycznia 2013 roku „mali kolędnicy misyjni” z parafii p.w. Opatrzności Bożej w Krakowie–Swoszowicach w ozdobnych strojach uczestniczyli we Mszy świętej, podczas której odbyło się ich uroczyste pobłogosławienie i rozesłanie.
Dokonał tego ksiądz proboszcz Józef Palenica, który przedstawił cel kolędy oraz zachęcił wiernych do przyjęcia dzieci w swoich domach.
Z wielką radością zanosiliśmy Dobrą Nowinę mieszkańcom naszej parafii.
Serdeczne podziękowanie dla księży i sióstr z Domu Księży Chorych, którzy dostarczyli nam wiele wzruszeń, które na długo zapiszą się w sercach dzieci.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 43 kilka miesięcy przygotowywali się do tego ważnego wydarzenia poprzez uczenie się ról, gry na fletach, szycie strojów, wykonanie gwiazdy.
Parafianie, oprócz kwoty pieniężnej przeznaczonej na misje tj. 1 207 zł, dzielili się z kolędnikami słodyczami, pysznymi wypiekami i napojami, bardzo im za to dziękujemy.
Niech pokój i miłość zagoszczą w Waszych domach.
Niech Boże Dziecię Wam błogosławi.

Agnieszka Sikora

Picasa Web Albums
  • Kliknij obrazek
  • Wybierz opcje -"pełny ekran"