ODPUST 2017

W niedzielę 17 września nasza wspólnota parafialna przeżywała odpust ku czci Opatrzności Bożej. Był to czas szczególnego dziękczynienia za Bożą opiekę w ciągu całego roku.
Sumie odpustowej o godz. 12.00 przewodniczył ks. dr Stanisław Basista – Rektor kościoła i kapelan Cmentarza Rakowickiego, a kazania na wszystkich Mszach świętych głosił ks. Adam Niwiński, proboszcz parafii św. Kazimierza w Krakowie.
O godz. 16.00 w domu parafialnym odbyło się już tradycyjnie Święto Chleba przygotowane przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii. Można było skosztować wspaniałych chlebów pieczonych domowymi metodami, jak również smalcu, dżemów itp.
Spotkanie uświetnił występ kapeli „Mogilanie”.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej wspaniałej uroczystości, jak i również tym którzy wzięli w niej udział. Myślę, że wszyscy ubogaciliśmy się wzajemnie.
Szczęść Boże!