ŚWIĄTECZNE ODWIEDZINY
NASZEJ PARAFII PRZEZ
BP JANA SZKODONIA

/ kliknij obrazek /

Czcigodny księże Biskupie Nasz Pasterzu!

W imieniu całej wspólnoty parafialnej chcemy wyrazić ogromną wdzięczność, że w ten świąteczny dzień zaszczyciłeś nas Swoja obecnością. Dziękujemy za skierowane do nas słowo i błogosławieństwo, którego nam udzielisz.
Zechciej przyjąć życzenia, aby Narodzony Chrystus, Światłość Wielka opromieniał Cię swoim blaskiem, umacniał w wierze i dawał siły do przekazywania Dobrej Nowiny ludziom, tak bardzo potrzebującym orędzia nadziei, która zawieść nie może.
A z okazji zbliżającego się Święta świętego Jana apostoła i ewangelisty, przypadającego w najbliższą środę, dnia Księdza Biskupa imienin, życzymy aby Chrystus Pan dał zdrowie, radość, siłę i wytrwałość w pełnieniu codziennej posługi pasterskiej.
Zapewniając o naszej modlitwie, mówimy dziś z głębi serca: Bóg zapłać za wszelkie dobro i Szczęść Boże na dalsze lata pasterskiej posługi w Kościele Krakowskim.