NIEDZIELA   ZMARTWYCHWSTANIA   PAŃSKIEGO

21. 04. 2019r.

1.       W radosną Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego składamy sobie  nawzajem życzenia. Do tych życzeń pragniemy dołączyć się również i my, Wasi duszpasterze. Drodzy Parafianie i  wszyscy Goście. Kolejny raz stajemy przy pustym grobie naszego Pana i Zbawcy. Niech Jego zwycięstwo pomnaża w nas nadzieję i pewność,  zwycięstwa dobra, mądrości, roztropności i szlachetności  w naszym życiu. Zmartwychwstały Jezus dopełnia ich przez moc Ducha Świętego. Idźmy ze zmartwychwstałym Jezusem po tchnienie Pocieszyciela, abyśmy byli wiernymi świadkami Pana aż do końca. Zdrowych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, przeżywanych wśród swoich Bliskich i Przyjaciół.  Alleluja! Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał.

2.       Zachęcamy do nabycia  82 numeru „Echa naszej swoszowickiej parafii” w cenie 5 zł. Można złożyć większą ofiarę na dalszy rozwój tego parafialnego pisma.

3.       Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, porządek Mszy świętych  jak w niedzielę. Zamiast kazania  będziemy odczytywać list Rektora Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, a ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby tej uczelni.

Ks. Józef Palenica- proboszcz