OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

06.10.2019

1.       Po Mszy świętej o g. 8.00 zmianka Żywego Różańca. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy codziennie o g. 18.00.

2.        W liturgii Kościoła tego tygodnia obchodzimy;

Poniedziałek – wsp. Najśw. Maryi Panny Różańcowej

Środa – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

3.       W poniedziałek bezpośrednio po Mszy świętej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków, a także chętnych mogących ubogacić swoją osobą tę wspólnotę duszpasterską przy naszej parafii.

4.       We wtorek o g. 19.00 w kościele zbiórka dla kandydatów na ministrantów.  Zapraszamy chętnych chłopców do tej zaszczytnej służby przy ołtarzu Pańskim. W tym dniu o g. 20.00 w domu parafialnym spotkanie dla Kręgu Biblijnego oraz  pragnących pogłębić znajomość Pisma świętego.

5.       W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem.

6.       W piątek modlitwę różańcową, a następnie Mszę świętą ofiarujemy za  zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. W Mszy świętej uczestniczy grupa oazowa, a następnie w spotkaniu   formacyjnym.

7.       W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski pod hasłem Wstańcie, chodźmy. Z tej okazji  przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło  Nowego Tysiąclecia”.

8.       Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Karteczki można zabrać z regałów na prasę    katolicką.

9.       Intencje mszalne….   Prasa katolicka.

10.   Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła oraz realizacje wykonanych i wykonywanych zadań. Wielkość złożonych ofiar będzie przekazana podczas ogłoszeń w kościele. Bóg zapłać za każdy dar serca, także za produkty przekazane potrzebującym z naszej parafii. W dzisiejszą niedzielę ks. Bartłomiej głosi kazania i zbiera ofiary na budowę naszego nowego kościoła  w Igołomi.

11.   Wszystkim życzymy dalszej opieki  Bożej na każdy dzień.  Szczęść Boże na kolejny tydzień.

Ks. Józef Palenica - proboszcz

INTENCJE MSZALNE OD  06-13.10.2019 r.

NIEDZIELA – 06.10.2019

8. 00 –  o umiłowanie modlitwy różańcowej  /int. od Żywego Różańca/

10.00 –   + Florian Palik

12.00 –  podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o  zdrowie, dalsze łaski, błog. Opatrzności Bożej na każdy  dzień dla Anny Wrona  w 80 r. urodzin oraz dzieci i wnuków