NIEDZIELA   ZMARTWYCHWSTANIA   PAŃSKIEGO

04. 04. 2021r.

1.   W radosną Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego składamy sobie  nawzajem życzenia. Do tych życzeń pragniemy dołączyć się również i my, Wasi duszpasterze. Drodzy Parafianie i  wszyscy Goście, którzy łączycie się z nami w modlitwie poprzez transmisje. Kolejny raz stajemy przy pustym grobie naszego Pana i Zbawcy, ponownie z ograniczoną obecnością w świątyni, ale ufamy, że  duchem obecni  z nami. Do tego Jezusa, który zwyciężył śmierć  i szatana przynosimy Wasze serca, wraz z ich pragnieniami i tęsknotami, podejmując żarliwą modlitwę w tych intencjach. Niech Jego zwycięstwo pomnaża w nas nadzieję i pewność,  zwycięstwa dobra, mądrości, roztropności i szlachetności  w naszym życiu. Zmartwychwstały Jezus dopełnia ich przez moc Ducha Świętego. Idźmy ze zmartwychwstałym Jezusem, abyśmy byli wiernymi świadkami Pana, aż do końca.

Życzymy zdrowych i pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, przeżywanych wśród swoich Bliskich i Przyjaciół.

Alleluja! Chrystus zmartwychwstał.  Prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja!

2.   Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, porządek Mszy świętych  jak w niedzielę dodatkowo o g. 11.00 i 17.00. Składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Po Mszy świętej o g. 8.00 zmianka Żywego Różańca.

3.   Na regale prasowym dostępny jest kolejny numer Echa naszej swoszowickiej parafii w cenie 5 zł. Można złożyć większą ofiarę na rozwój pisma.

Ks. Józef Palenica- proboszcz

INTENCJE MSZALNE OD  04-11.04.2021 r.

NIEDZIELA  – 04.04.2021 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6. 00 – 1/ o łaskę miłosierdzia Bożego dla nas i naszych rodzin /int. od Żywego Różańca/

2/ w intencji parafian, dobrodziejów, ofiarodawców budowy tego kościoła z prośbą  o błogosławieństwo Opatrzności Bożej w kontynuowania dalszych prac

3/ błagalna w Bogu wiadomej intencji

9.00 -

10.00 –  + Adam Urbanik

11.00 o zdrowie, potrzebne łaski i błog. Opatrzności Bożej dla Andrzeja Stękały

12.00 –  + Józef Podgórny z rodzicami w 9 r. śm. Józefa

17.00-  podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz zdrowie i błog. Opatrzności Bożej dla Sylwii z całą rodzina

18.30 –  podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz zdrowie i błog. Opatrzności Bożej dla Piotrusia Sobeckiego w 9 r. urodzin

PONIEDZIAŁEK  – 05.04.2021 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

8. 00 – + Karolina Walczyk

10.00 – + Otylia, Edward, Henryk, Aniela i Jan

11.00 -  o szczęśliwy przebieg operacji i potrzebne łaski Opatrzności Bożej dla Tadeusza Szwajnosa i jego rodziny

12.00 –  w intencji parafian, dobrodziejów, ofiarodawców budowy tego kościoła z prośbą o błogosławieństwo Opatrzności Bożej w kontynuowania dalszych prac

17.00 -  + Urszula i Franciszek Ciemborowicz

18.30 –  + Bogusław Kaczmarczyk

WTOREK – 06.04.2021

7.00 -  + Danuta Rębacz /int. od Justyny Kuczek z rodziną/

18.30 -   + Krystyna Polowiec /int. od sąsiadów rodziny Haziorów /

ŚRODA – 07.04.2021

7.00 -  + Jerzy Pasztor /int. od rodziny Gaworów i Piekarów z Rzeszotar /

18.30 –  + Wanda i Władysław Stefanik w kolejne rocznice śmierci

CZWARTEK – 08.04.2021

7.00 - + Danuta Rębacz /int. od chrześniaka/

18. 30 –  + Michalina Warren czyt. Łoren /int. od róży św. Stanisława

PIĄTEK - 09.04.2021

7.00 - + Jerzy Pasztor /int. od kolegi Ryszarda Mroza/

18.30 –  ++ zmarli poleceni w wypominkach rocznych

SOBOTA – 10.04.2021

8.00 - + Małgorzata Kmiecik /int. od koleżanek i kolegów z Banku Pekao S.A/

18.30 –   + Krzysztofa /ona/ i Zdzisław Sadkiewicz, córka Ewa, Ignacy i Antonina Sadkiewicz

NIEDZIELA  – 11.04.2021 NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

8. 00 –  + Bolesław Kucała w 12 r. śm.

10.00 –  + Tadeusz, Maria i Stanisław Długopolscy

11.00 + Maria i Władysław Pawlik

12.00 –  o zdrowie, potrzebne łaski i błog. Boże dla rodziny Cholewińskich i Sarnów

17.00-   podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz zdrowie i błog. Opatrzności Bożej dla Stefanii Ćwik z okazji 85 r. urodzin i jej rodziny