OPŁATEK 2012

Grup Duszpasterskich
przy Parafii Opatrzności Bożej
w Swoszowicach

Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Towarzyszy im radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera.
W sobotę 8 stycznia w domu parafialnym odbył się opłatek dla Grup Duszpasterskich działających przy naszej parafii.
W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła wspólnie zaśpiewana kolęda oraz słowa naszego Duszpasterza, który podziękował wszystkim przybyłym za współpracę i wspomaganie Go w pracy duszpasterskiej.
Było dzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania, serdeczne życzenia oraz wspólne śpiewanie kolęd pod przewodnictwem organisty P. Grzegorza.
Przy wigilijnym stole była też okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Picasa Web Albums
  • Kliknij obrazek