OPŁATEK 2012

Grup Duszpasterskich
przy Parafii Opatrzności Bożej
w Swoszowicach

W sobotę 7 stycznia w domu parafialnym odbył się opłatek dla Grup Duszpasterskich działających przy naszej parafii.
Coroczne spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Towarzyszy im prawdziwie, rodzinna atmosfera.
W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła wspólnie zaśpiewana kolęda oraz słowa naszego Duszpasterza, który podziękował wszystkim przybyłym za współpracę i wspomaganie Go w pracy duszpasterskiej.
Było dzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania, serdeczne życzenia oraz wspólne śpiewanie kolęd pod przewodnictwem P. Janusza i akompaniamencie P. Grzegorza.
Przy wigilijnym stole była też okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Picasa Web Albums
  • Kliknij obrazek
  • Wybierz opcje -"pałny ektan"
  • Wybierz klawisz F11