OPŁATEK 2014

Grup Duszpasterskich
przy Parafii Opatrzności Bożej
w Swoszowicach

Spotkania opłatkowe są okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu w sobotę 11 stycznia grup duszpasterskich w naszej Parafii. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła wspólnie zaśpiewana kolęda oraz słowa naszego Duszpasterza, który podziękował wszystkim przybyłym za współpracę i wspomaganie Go w pracy duszpasterskiej.
Dzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania, serdeczne życzenia, wspólne śpiewanie kolęd pod przewodnictwem P. Janusza, wymiana poglądów, refleksje o minionym czasie i o nadziejach związanych z nowym rokiem to atmosfera towarzysząca tegorocznemu spotkaniu.

Picasa Web Albums
  • Kliknij obrazek
  • Wybierz opcje -"pałny ektan"
  • Wybierz klawisz F11