OPŁATEK 2017

PRZY PARAFII OPATRZNOŚCI BOŻEJ
W SWOSZOWICACH

/ kliknij obrazek /

Coroczne spotkania opłatkowe to okazja do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu w sobotę 07 stycznia grup duszpasterskich w naszej Parafii. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła wspólnie zaśpiewana kolęda oraz słowa naszego Duszpasterza, który podziękował wszystkim przybyłym za współpracę i wspomaganie Go w pracy duszpasterskiej.
Dzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania, serdeczne życzenia, wspólne śpiewanie kolęd pod przewodnictwem P. Janusza, wymiana poglądów, refleksje o minionym czasie i o nadziejach związanych z nowym rokiem to atmosfera towarzysząca tegorocznemu spotkaniu.