OPŁATEK 2018

PRZY PARAFII OPATRZNOŚCI BOŻEJ
W SWOSZOWICACH

/ kliknij obrazek /

Nadszedł czas, kiedy składamy sobie życzenia i dzielimy się białym, kruchym opłatkiem, który jest też symbolem wielkiej nadziei i pojednania.
W tym duchu w sobotę 13 stycznia w domu parafialnym odbyło się spotkanie opłatkowe grup duszpasterskich przy parafii opatrzności bożej w Swoszowicach.
W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła wspólnie zaśpiewana kolęda oraz słowa naszego Duszpasterza, który podziękował wszystkim przybyłym za współpracę i wspomaganie Go w pracy duszpasterskiej.
Dzielenie się opłatkiem, serdeczne życzenia, wspólne śpiewanie kolęd pod przewodnictwem P. Janusza i akompaniamencie P. Grzegorza, wymiana poglądów, refleksje o minionym czasie i o nadziejach związanych z nowym rokiem to tradycyjna atmosfera towarzysząca spotkaniu.