„DZIELMY SIĘ RADOŚCIĄ I MIŁOŚCIĄ”

Pragnę wyrazić z serca płynącą wdzięczność za wszelką pomoc okazaną przy organizacji i przeprowadzeniu

XI Parafiady – Swoszowice 2010.

Ofiarowana pomoc; finansowa, ogromny wkład pracy, ufundowane nagrody stały się źródłem szczególnej radości, przeżywanej zarówno przez najmłodszych jak również tych, którzy pozostają „młodzi duchem”  - seniorów naszej parafii.

Cieszyłem się obecnością tak wielu rodzin naszej parafii, a także zaproszonych gości z innych osiedli Krakowa. W naszym święcie uczestniczyli także goście z poza granic naszej Ojczyzny.

XI Parafiada przeszła już do historii. Dzięki  Wam zostawiła dobry    i trwały ślad w sercach uczestników.

Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie dobro i zaangażowanie.

Wypracowany zysk zostaje przeznaczony na kontynuację budowy nowego kościoła w Swoszowicach.

Opatrzności Bożej zawierzam Wasze życie osobiste, rodzinne oraz  zawodowe, prosząc o wszelkie potrzebne łaski.

„Bóg zapłać”

Ks. Józef Palenica