PARAFIADA 2013

Kraków–Swoszowice, dn. 22.06.2013 r.

„Kto wierzy, nie jest sam”

Moi kochani!

Pragnę wyrazić wszystkim i każdemu osobiście płynącą z serca wdzięczność za wszelką pomoc okazaną przy organizacji i przeprowadzeniu XIV Parafiady – Swoszowice 2013.

Ofiarowana pomoc; finansowa, ogromny wkład pracy, ufundowane nagrody stały się źródłem wielkiej radości, przeżywanej zarówno przez dzieci, rodziców jak i najstarszych parafian

Radością mojego serca była obecność tak wielu rodzin naszej parafii, a także zaproszonych gości z innych osiedli Krakowa. W naszym święcie uczestniczyli także kuracjusze i goście z poza granic naszej Ojczyzny. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na zrealizowanie wszystkich, zaplanowanych na ten czas wydarzeń. XIV Parafiada za nami. Ufam, że dzięki Wam zostawiła dobrą i trwałą pamięć w sercach uczestników.

Bardzo serdecznie dziękuję za okazane różnorakie dobro i zaangażowanie wielu sił i możliwości jakimi jesteście obdarzeni. Wypracowany zysk zostaje przeznaczony na dalszą realizację budowy nowego kościoła w Krakowie - Swoszowicach.

Opatrzności Bożej zawierzam Wasze życie osobiste, rodzinne oraz zawodowe, prosząc o najbardziej potrzebne łaski. Ufam, że z taką samą radością spotkamy się za rok

„Bóg zapłać”

Ks. Józef Palenica – proboszcz

Parafiada w obiektywie