PARAFIADA 2014

Kraków–Swoszowice, dn. 14.06.2014 r.

„Z Opatrznością Bożą
możemy wszystko”

Szanowni Państwo!

Pragnę wyrazić Państwu osobiście płynącą z serca wdzięczność za wszelką pomoc okazaną przy organizacji i przeprowadzeniu XV Parafiady – Swoszowice 2014.
Ofiarowana pomoc; finansowa, ogromny wkład pracy, ufundowane nagrody stały się źródłem wielkiej radości, przeżywanej zarówno przez dzieci, rodziców jak i najstarszych parafian.
Radością mojego serca była obecność tak wielu rodzin naszej parafii, a także zaproszonych gości z innych osiedli Krakowa. W naszym święcie uczestniczyli także kuracjusze i goście z poza granic naszej Ojczyzny. Mimo chłodnej pogody udało się zrealizować prawie wszystkie, zaplanowane na ten czas wydarzenia.
XV Parafiada za nami. Ufam, że dzięki Wam zostawiła dobrą i trwałą pamięć w sercach uczestników.
Bardzo serdecznie dziękuję za okazane różnorakie dobro i zaangażowanie wielu sił i możliwości jakimi jesteście obdarzeni. Wypracowany zysk zostaje przeznaczony na realizację zadań związanych z kontynuacją budowy nowego kościoła w Krakowie – Swoszowicach.
Opatrzności Bożej zawierzam Wasze życie osobiste, rodzinne oraz zawodowe, prosząc o najbardziej potrzebne łaski. Ufam, że z taką samą radością spotkamy się za rok.

„Bóg zapłać”
Ks. Józef Palenica – proboszcz