PARAFIADA 2016

Kraków–Swoszowice, dn. 20.06.2016 r.

„RADUJMY SIĘ W PANU”

Szanowni Państwo!

Pragnę osobiście wyrazić Państwu z serca płynącą wdzięczność za różnoraką pomoc okazaną przy organizacji i przeprowadzeniu tegorocznej Biesiady Swoszowickiej 2016. Ofiarowana pomoc finansowa, wkład pracy, ufundowane liczne i cenne nagrody stały się źródłem wielkiej radości wszystkich uczestników.
Radością mojego serca była obecność wielu rodzin naszej parafii, a także gości. W naszym święcie uczestniczyli kuracjusze i goście z poza granic naszej Ojczyzny. Sprzyjająca pogoda sprawiła, że udało się zrealizować prawie wszystkie, zaplanowane na ten czas wydarzenia. Biesiada Swoszowicka przechodzi do historii parafii, jako wydarzenie Roku Miłosierdzia, Roku Jubileuszu 1050 – rocznicy chrztu Polski i zbliżających się Światowych Dni Młodzieży. Tych odniesień nie zabrakło podczas naszego święta parafialnego. Dzięki Państwa ofiarności i zaangażowaniu zostawia dobrą i wdzięczną pamięć w sercach uczestników.
Bardzo serdecznie dziękuję za okazane wszelkie dobro i zaangażowanie wielu sił i możliwości jakimi dysponujecie. Wypracowany zysk zostaje przeznaczony na realizację zadań związanych z upiększaniem stanu surowego nowego kościoła w Krakowie–Swoszowicach.
Opatrzności Bożej zawierzam Wasze życie osobiste, rodzinne oraz zawodowe, prosząc o najbardziej potrzebne łaski.
Ufam, że z taką samą radością spotkamy się za rok.

Bóg zapłać
Ks. Józef Palenica – proboszcz