PASTERKA 2014

TRZECIA MSZA ŚWIĘTA
W NOWYM KOŚCIELE

„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.”
(J 3,16)

Pasterka w 2014 roku nadal w scenerii surowe mury, ale już są okna, prowizoryczne drzwi. Już wiatr nie szaleje, a w zamkniętej bryle przyszłej Świątyni. nie rozpraszając się tym co się dzieje na zewnątrz, w skupieniu można oddać się modlitwie, gorliwie podziękować Bogu za miniony rok i prosić o opiekę w nadchodzącym nowym roku.
W modlitwie naszej powierzamy szczególnej opiece naszego Księdza Proboszcza aby obdarzył Go siłą, góralską upartością i wytrwałością w realizacji wytyczonego celu.
Drogi ks. Proboszczu wspieramy Cię naszą modlitwą i czynnym zaangażowaniem w tworzonym przez Ciebie dziele wyznaczonym Ci przez naszego Pana.