ROCZNICA
PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ
2018

Rok temu przeżywaliśmy najpiękniejszy dzień I Komunii św. Wtedy Pan Jezus pod postacią chleba po raz pierwszy przyszedł do naszych serc. Był to dzień wielkiej radości dla nas, dla naszych rodzin, dla naszej parafii i dla całego Kościoła.
Od tego czasu minął już rok, przez który klękaliśmy przed ołtarzem, by przyjąć do swego serca żywego Boga Jezusa Chrystusa naszego najlepszego Przyjaciela. Dziś przychodzimy, aby radosnym sercem dziękować Jezusowi za dar Eucharystii dla Kościoła, za dzień naszej I Komunii świętej, za każdą Komunię świętą, którą przyjęliśmy.
Chcemy prosić dziś Boga Ojca, Syna i Ducha św. aby dał nam łaskę wytrwania w wierze aż do śmierci, byśmy żyjąc każdego dnia w obecności Jezusa, stawali się coraz bardziej do Niego podobni.

/ kliknij obrazek /