PÓŁKOLONIA

W pierwszym tygodniu ferii zimowych na terenie domu parafialnego odbywała się półkolonia dla dzieci. Każdego dnia ok. 25 dzieci uczestniczyło we wspólnej zabawie, grało w gry planszowe, bilard, tenis stołowy, malowało, rysowało. Organizowano dla nich różne konkursy i turnieje, które dostarczyły nie tylko emocji związanych z rywalizacją ale i satysfakcji podczas wręczania upominków i nagród od ks. Proboszcza. Nie mniejszych emocji dostarczała wspólna zabawa i bezpośrednia rywalizacja z ks. Proboszczem w rozgrywkach sportowych.

Wyniki rozgrywek sportowych:

III miejsce – Kamil Łukasik, Marcin Chwastowski

Konkurs plastyczny:
I miejsce – Łucja Murzyn, Natalia Cichoń
Wyróżnienie – Natalia Grzybek, Weronika Skrzypoń.

Dzieci serdecznie dziękują Ks. Proboszczowi, Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich oraz Nauczycielom i Wolontariuszom za podjęcie inicjatywy i zorganizowanie ciekawych zajęć.
Bóg zapłać również wszystkim sponsorom z naszej parafii za przekazane produkty żywnościowe. Pomogły one w uzupełnieniu energii, którą pochłaniała zabawa pełna wrażeń.

Półkolonia 2010