„Pada śnieg, prószy śnieg,
wszędzie go nawiało.
Dachy są już białe,
na ulicach biało...”
Józef Czechowicz
A w naszym domu parafialnym gwarno i wesoło.
Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku spora gromadka dzieci /ok 50/ od poniedziałku do piątku pierwszego tygodnia ferii spotykała się w domu parafialnym gdzie uczestniczyła we wspólnej zabawie, konkursach i turniejach.
Ich zajęcia zostały uwiecznione we wdzięcznej pamięci ich serc oraz na zdjęciach, które prezentujemy poniżej.
Półkolonia 2014
Wyniki rozgrywek sportowych:
Tenis stołowy dziewcząt:
I miejsce – Kinga Widłak
II miejsce – Magda Czyżowska
III miejsce – Klaudia Mistarz
Tenis stołowy chłopcy młodsi:
I miejsce – Piotr Kmiecik
II miejsce – Angelo Norelli
III miejsce – Piotr Hazior
Tenis stołowy chłopc starsi:
I miejsce – Łukasz Nosal
II miejsce – Mateusz Dudek
III miejsce – Maks Norelli
Bilard chłopcy:
I miejsce – Maks Norelli
II miejsce – Bartek Gaweł
III miejsce – Angelo Norelli
Turniej „Piłkarzyki” dzieczęta
I miejsce – Katarzyna Lebiest, Izabela Łukasik
II miejsce – Magda Czyżowska, Kinga Widłak
III miejsce – Patrycja Czyżowska, Natalia Lebiest
Turniej „Piłkarzyki” chłopcy młodsi
I miejsce – Maksymilian Norelli, Krzysztof Bednarski
II miejsce – Marcin Kmiecik, Piotr Krawczyk
III miejsce – Bartek Pamuła, Grzegorz Pamuła
Turniej „Piłkarzyki” chłopcy starsi
I miejsce – Mateusz Dudek
II miejsce – Daniel Gęsiorski
III miejsce – Adam Biesiadecki
Turniej „Rzut do celu”
I miejsce – Piotr Kmiecik
II miejsce – Piotr Król
III miejsce – Zuzanna Mitras, Patrycja Czyżowska
Konkurs plastyczny – wyróżnienia otrzymali:
Julia Ciszewska, Patrycja Czyżowska, Wiktoria Czyżowska, Iza Łukasik, Anna Łukasik, Bartek Łukasik, Rafał Górka, Patrycja Górka, Nikola Zawadzka, Zuzia Mitras ,Aleksandra Maślak Robert Kubota..
Wszyscy wymienieni otrzymali dyplomy, słodycze i przytulanki ufundowane przez księdza proboszcza Józefa Palenicę.
Dziećmi opiekowali się:
Bednarz Maria
Mieczkowska Anna
Mieczkowski Wiesław
Murzyn Elżbieta
Nosal Marta
Podlasińska Renata
ks. Palenica Józef
Samek Krystyna
Steranka Monika
Wrona Marek
Bóg zapłać sponsorom z naszej parafii za przekazane produkty żywnościowe. Pomogły one w uzupełnieniu energii, którą pochłaniała zabawa pełna wrażeń.
Produkty żywnościowe dla dzieci z serca ofiarowali:
- Alina Tomaś – sklep Tomaś, ul. Myślenicka 130
- Marek Sznapka i Małgorzata Stylo – sklep Reneta, ul. Kąpielowa 75
- Dyrekcja sklepu „Lewiatan” – ul. Myślenicka
- Krystyna Grochal – Pierogarnia przy Studni, ul Myślenicka 136a
- Kowalczyk – Mraz Wytwórnia Wędlin, ul. Myślenicka 132
- P. Sarnowa Wanda
- Dariusz i Renata Sępka – ul. Chałubińskiego
- Anna Zawadzka – sklep Olimpia, ul. Chałubińskiego 21
- Wojciech i Władysława Mączyńscy – piekarnia-cukiernia, ul Borowinowa
- Rodzice dzieci
Dzieci serdecznie dziękują Ks. Proboszczowi, Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich oraz Nauczycielom i Opiekunom za podjęcie inicjatywy i zorganizowanie ciekawych zajęć.
Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie
„Bóg zapłać”