POŻEGNANIE KS. BARTŁOMIEJA

/ kliknij obrazek /

Drogi księże Bartłomieju !
W imieniu całej służby liturgicznej chcemy podziękować za te trzy lata owocnej współpracy. Życzymy powodzenia w nowej parafii, dużo zdrowia i bożych łask.
Z okazji nadchodzących imienin dużo radości z posługi kapłańskiej oraz realizacji najskrytszych marzeń.

Drogi księże Bartłomieju !
Proszę przyjąć z głębi serca płynące życzenia imieninowe także od Żywego Różańca.
Życzymy Księdzu dobrego zdrowia, obfitych łask Bożych, opieki Matki Bożej i świętego patrona na każdy dzień pracy kapłańskiej.
Pragniemy także wyrazić żal z powodu decyzji o przeniesieniu Księdza do innej parafii. Wyrażamy wdzięczność i podziękowanie za trzyletnią posługę kapłańską i duszpasterską w naszej społeczności. Życzymy wielu sił do podejmowania nowych wyzwań. Ufamy, że spotka się Ksiądz z życzliwością i gorliwością nowych Parafian, o co będziemy prosić dobrego Boga w codziennej modlitwie.

Czcigodny Księże Bartłomieju
Smutne są Twoje Imieniny.
W związku z Twoim odejściem, nawet pogoda się dostosowała i wyciska łzy w postaci kropel deszczu.
Wielebny Księże Bartłomieju my parafianie ze Swoszowic życzymy Ci byś zawsze był radosny. Cieszył się światem i spotykanymi na swej drodze ludźmi.
Symbolicznie pod postacią serca z piernika oddajemy Ci nasze prawdziwe serca. A ten chleb niech będzie symbolem, by Tobie i Twoim nowym parafianom nigdy go nie zabrakło. Niech Pan Bóg Ci błogosławi, a Matka Boża ma Cię w swojej opiece.
Czas na słowa pożegnania.
Okrzepłeś w kapłaństwie przy naszym księże proboszczu. Miałeś dobry przykład do naśladowania.
Z żalem się rozstajemy z Tobą. Tak ciepłego i pogodnego człowieka, rzadko się spotyka. Twoja pracowitość i oddanie parafii było niezastąpione i ogromnie to doceniamy. Z głębokim żalem i ze łzami w oczach rozstajemy się z Tobą. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci, a u mnie w modlitwie różańcowej.
Bądź Błogosławiony i szczęść Boże na Twojej Księże Bartłomieju drodze kapłańskiej.
Parafianie ze Swoszowic

Kraków-Swoszowice 23.08.2020