POŻEGNANIE KS. KACPRA

/ kliknij obrazek /

Drogi Księże Kacprze!

W tym szczególnym dniu dla Ciebie i dla nas parafian ze Swoszowic wyrażamy wdzięczność Bogu za dar poznania Ciebie, jako kapłana i dobrego człowieka.
Dziękujemy Ci za trud i pracę w poszukiwaniu środków na budowę nowej Świątyni oraz ciepły uśmiech i serdeczność. Dałeś się poznać jako człowiek niezwykle bezpośredni, odpowiedzialny, wrażliwy i wyrozumiały. Poświęcałeś wiele uwagi młodzieży jak i starszym prowadząc czytanie Biblii, objaśniając niezrozumiałe fragmenty. Pokazałeś, że dobru humor a przede wszystkim uśmiech jest niezbędny w kontaktach z Panem Bogiem.
Księże Kacprze pragniemy podziękować za Twoje świadectwo żywej wiary, za piękne słowa kierowane do nas podczas homilii, pielęgnuj to bo to Twój największy skarb, który otrzymałeś od Boga.
Jesteśmy pełni podziwu dla rzetelnie wypełnianej przez Ciebie posługi, dla kształtu i rozwoju Twojego apostolskiego powołania.
Życzymy, aby w dalszej drodze kapłańskiego posługiwania towarzyszyła Ci łaska Boża, i moc Ducha Świętego. Życzymy abyś dzięki tej mocy miał siłę do pokonywania wszelkich trudności i nigdy nie przestawał cieszyć się życiem i napotkanymi ludźmi, by Twoje serce przepełniała miłość, którą będziesz mógł się dzielić z potrzebującymi i czerpać radość ze służby Bogu i bliźnim. Pielęgnuj też swoją pasję do gór. Wyrazem naszego szczerego podziękowania niech będzie symboliczny bukiet kwiatów, a także zapewnienie o naszej modlitwie.
Życzę Ci księże Kacprze zbawienia.

W imieniu parafian Marek Wrona