NASI PARAFIANIE
RYCERZAMI KOLUMBA

Rycerzy Kolumba
Rady 14000

W sobotę 25 stycznia 2014r. odbył się bal karnawałowy Rycerzy Kolumba Rady 14000 w Krakowie Swoszowicach.
Było to kolejne spotkanie integracyjne Rycerzy zgrupowanych przy parafii p.w. Opatrznosci Bożej. Zgodnie z przyjętą regułą integracji, dekoracja sali oraz menu zostało przygotowane w zdecydowanej większości przez Rycerzy i ich rodziny. Stoły uginały się od wspaniałych wypieków i kolorowych tartinek. W rytmie disco, dzieci oraz dorośli bawili się od wczesnego popołudnia aż do północy. Dzieci przedszkolne przyszły w specjalnych karnawałowych strojach. W czasie balu odbyło się kilkanaście konkursów sprawnościowych dla wszystkich grup wiekowych. Oczywiście nie zabrakło nagród dla zwycięzców. Podczas zabawy zużytych zostało ponad 120 balonów. Panował wspaniały nastrój karnawałowej zabawy.