MŁODSI LEKTORZY AWANSOWALI !

W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH

W dniu 11 lutego 2012 roku w hali sportowej w Niepołomicach odbyły się kolejne eliminacje do Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza.
Nasi młodsi ministranci pod kierownictwem ks. Sebastiana Nowickiego uczestniczyli w drugim etapie eliminacji.
Rozegrali oni trzy mecze w systemie pucharowym. Najtrudniejszy pojedynek stoczyli z naszymi sąsiadami z Rszeszotar. Zaczęło się pomyślnie, bo już do przerwy prowadziliśmy 3:0, po przerwie chwilowe rozluźnienie w szeregach naszego zespołu i już było 3:3.
„Prawdziwy horror”.
Opanowanie, stoicki spokój, kilka ciepłych słów ks. Sebastiana skierowanych do podopiecznych oraz niezłomna wiara w zwycięstwo udzieliła się naszym dzielnym ministrantom i ostatecznie zwyciężyli 5:3 zapewniając sobie awans do dalszych eliminacji.

Dumni z Waszej sportowej postawy, niezłomności ducha i wiary – dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Picasa Web Albums
  • Kliknij obrazek
  • Wybirz opcje - "pokaz slajdów"
  • Wybierz klawisz F11