WIELKANOC 2016

DROGA KRZYŻOWA
ULICAMI OSIEDLA

„Panie, Ty znałeś bieg mających nastąpić wydarzeń... popatrz na mnie – co zwycięży: strach czy miłość do Ciebie, która pozwoli trwać u Twego boku? Błagam wesprzyj mnie swą łaską i ogarnij Swoim Miłosierdziem niezależnie od tego co uczynię ”.

„Mój Mistrzu, jakże pragnę powtórzyć w sobie Twoje życie, bo tylko w ten sposób, upodabniając się do Ciebie w szarej codzienności, pozwolisz dostąpić łaski wielkiego Twojego Miłosierdzia. Przepełnia mnie pragnienie, by żyć tak jak Ty, po Kalwarię, po Krzyż - z miłości. Pragnę pokrzepiać się Twoim Słowem, Twoim Ciałem, wpatrując się w Twoje Serce, z wielką delikatnością i wrażliwością pełnić Wolę Twojego Ojca. Pragnę oddychać Twoją miłością - niech pochłonie mnie gorliwość o dom Twój Panie, a troska o zbawienie dusz niech będzie polem codziennej mojej pracy. ”

KONKURS PALM WIELKANOCNYCH ROZSTRZYGNIĘTY

Jak co roku w naszej Parafii w Niedzielę Palmową odbył się konkurs na palmę wielkanocną.

W kategorii – najwyższa – zwycięzcami okazali się:

• Bartosz i Artur Pieron
  • Grzegorz Łukasik
  • Mateusz i Gabrysia Desoń
W kategorii – najciekawsza – zwycięzcami okazali się:
  • Katarzyna Goryl
  • Zosia i Maja Zawadzka–Dyrkacz
  • Dawid Czyżowski

Wszystkim uczestnikom konkursu za trud i cierpliwość przy budowaniu palm wielkanocnych serdecznie dziękujemy.