WIELKANOC 2019

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI OSIEDLA

KONKURS PALM WIELKANOCNYCH ROZSTRZYGNIĘTY

/ kliknij obrazek /

Jak co roku w naszej Parafii w Niedzielę Palmową odbył się konkurs na palmę wielkanocną.

W kategorii – najwyższa – rozstrzygnięcie konkursu nie było trudne. Liczyły się centymetry. Na uwagę zasługuje jednak fakt iż najwyższe palmy sięgnęły dzwony na wieży nowego kościoła. To najwyższe palmy w historii naszej parafii. Zwycięzcami okazali się:

• Zięcina Piotr
  • Łukasik Artur i Bartosz
  • Pieron Artur

W kategorii – najciekawsza – było znacznie trudniej. Ustalenie trzech pierwszych miejsc okazało się prawie niemożliwe. Ostatecznie komisja podjęła decyzję o wyróżnieniu kilku a może nawet kilkunastu uczestników. Pierwsze wyróżnienie otrzymała palma rodziny Gorylów Kasia, Tomek i Gosia.

Wszystkim uczestnikom konkursu za trud i cierpliwość przy budowaniu palm wielkanocnych serdecznie dziękujemy.